В Dead Space 3 добавили кооператив, чтобы не было страшно

В Dead Space 3 добавили кооператив, чтобы не было страшно

ЕА утверждает, что добавила в Dead Space 3 кооперативный режим игры (который интегрирован прямо в основную кампанию) потому, что игроки им жаловались, что игра слишком страшная.

Как рассказала директор по маркетингу ЕА Games Лора Миль (Laura Miele) сайту MCV, хоррор по-прежнему будет в игре, но людям более комфортно играть в нее с кем то еще, а не в одиночку».

— Я бы тоже лучше пошла на фильм ужасов в кинотеатр с мужем, чем смотреть его дома одной с выключенным светом, — аргументирует решение ЕА добавить кооператив в Dead Space 3 директор по маркетингу.

Dead Space 3 выйдет в феврале 2013 г.Теги:


Автор: GameWay Все публикации:
Заместитель главного редактора GameWay
 • Альмагест

  страшно воно тільки перші пару локацій. потім починає набридати.
  Цікаво, чи буде в третьому незнищенна тварюка, подібна до тої, що була в першій…

 • Jack______1

  Вторая часть уже не страшная была.

 • Альмагест

  треба буде спробувати

 • mutator32

  С каких это пор ужасы делают что бы не было страшно?Ах да щас же важнее прибыль

 • Zeratul_D

  Словом, фейспалм ЕА.

 • olsoda

  страшно?…вот недавно переигрывая Метро 2033 где миссия в библиотеке с хранителями…в дробовике два патрона, три аптечки, 5 швыряльный ножей и один обычный ))…наушники 5.1..пол второго ночи и чекпоинты вместо сейвов..вот это блеать страшно..ну не приятно та точно ))))))

 • Victor Caesar

  Будут наверное, куда же без них. Во второй части можно убить регенератора. Его просто силовым пистолетом нужно толкнуть на огромный вентилятор, и тот порубает его на куски.

 • Victor Caesar

  На Ишимуре во второй части было жутковато. Не знаю кому страшно, а кому и не страшно. Мой племянник всегда когда видел некроморфов сразу убегал от компа. Детей можно напугать.

 • Jack______1

  Трехлетних? Да, их можно.

 • Альмагест

  Пам’ятаю, як добрався ще в школі до СТАЛКЕРа.. Того самого…Так, першого…
  Я приблизно знав, що в тих краях рослабитись не вийде. Поклав коробку з диском біля монітора і час-від-часу поглядав на неї…
  ………..
  Добрався я до першої лабораторії…Йо-ма-йо, я десь дні два не міг переступити поріг зі світла до тої темряви: тупцювався на прольоті, в МеЖо, екіпірував новий комбінезон. Довго я оглядався. Я не знав, що мене очікує там, тільки й чув крики, хлюпіт води, клацання детектора, шум аномалій… Коли вже рішився, то бігом забіг, фонариком посвітив, де темно, зрозумів, що там стіна, повернув…ліворуч — коридор. Забіг праворуч — снорки! І на три магазини збіднів зразу. Вибіг на коридор — прямо — труп (замітив, як завжди, не відразу) — бігом хапонув все — і біііііігом звідси! Вибіг…і як приємно було відчути вітер Зони…
  Хууух, а потім ще одна лабораторія…, а перед тим Агропром…
  Славні були часи, слава СТАЛКЕРУ!

  Оце був для мене справжній недитячий хоррор в комп’ютерних іграх…
  (Прямо сюжет для Стівена Кінга)

 • Zeratul_D

  оце ти вмієш отримувати задоволення від гри. Занурюєшся в атмосферу на всі 100% )

 • Альмагест

  я досі не хочу перегравати ГРУ. Перші враження істинні та найдорожчі.

 • Jack______1

  Бро, шаришь. В Тени Чернобыля мне было реально страшно по этим лабараториям шастать. Их там аж 3! Когда перепроходил, третью обходил десятой дорогой, а верней бежал прямо на Припять.

 • Альмагест

  А біля Агропрому, коли заставили залісти в підземку з кровососом, контролером та компанією з бандитів? там ще найти документи Стрілка треба було… от звідти все починалось

 • Jack______1

  Про кровосося я знал. Но был баг у меня, что кровосося этого не было, но слышно было как он рычал, вот это было жутко. Боялся, что он как выпрыгнет из-за угла… Так и не нашел его :)))

 • Victor Caesar

  Ты что в пиратку играл что ли? В лицухах такого, чтобы в подземке Агропрома не всретился кровосос не было.

 • Jack______1

  Хз, может застрял где-то в текстурах или еще чего.

  »
  В лицухах такого, чтобы в подземке Агропрома не всретился кровосос не было. » Нууу да, с теми багами в первой версии и не такое было.

 • olsoda

  дааа..сталкер вещь знатная..я его в 3Д очках переигрывал, чего и тебе советую…вот где новые ощущения..когда кровосос прыгал, я бывало с кресла выпадал от неожиданности…адреналин еше тот )…3Д в сталкере очень не плохое, но самое крутое 3Д что я видел — это в Метро2033…сейчас правда играю в него без очков..и так не плохо )))

 • Альмагест

  А в першому дед спейсі лиш перші 5-6 розділів страшні були. Та й то відскакував лиш від несподіваних появ монстрів.

 • Альмагест

  Але то все старт. Справжній дискомфорт від перебування я отримував завжди від озера..озера Янтар. Завжди очікував біди, коли треба було йти повз. А ще біля «100 ренген» локації не вельми привітні. Короче, після «Свалки» весь сік тільки ставав смачнішим…

 • Webangel

  100%

 • Webangel

  Я аж побував там де ти грав Сталкері, круто.

 • Альмагест

  Дякую, дкмаю, може в журналісти піти на ГВ, але не знаю, чи приймуть з моєю українською))

 • RAIDER

  Для конкурса примем точно 🙂

 • Webangel

  З комплексом меньшовартості українця потрібно боротися, аби не стати рабом. Так склалось історично, що в нашй державі 2 мови. Я володію і укр. і рус., читаю і укр. і рус., але пишу укр., тому що це моя рідна мова, і вона гарніша за російську. Якраз україновних авторів тут невистачає. В тебе талант переносити за допомогою своїх переживань через текст читача в місце своїх вражень. Повір мені, на це спроможні не багато людей, які професійно пишуть. Так само за допомогою своєї музику Фреді Меркурі переносить нас з планети Земля в Космос. Дуже рекомендую товариству підтримати Альмагеста, і напишу Кібі про тебе. P.S. Вже починай вчити граматику та як правільно пишуться слова, бо в тебе з цим проблема — «замітив» = помітив (:

 • Альмагест

  Взагалі-то жартую я без смайлів і дужок. Але спробувати, може, й треба. А про граматику, думаю, як і про синтаксис чи морфологію вчити не треба — школу давно закінчив.

 • Webangel

  Сподіваюсь тоді, що твої тексти будуть чисті. Спробувати потрібно, тому що або ти, або на твоє місце прийде «посредственная бездарность», яка дуже вміло замаскується під хорошого писаку, та буде сраку лизати іншим, аби стати своїм. І ти знаєш, це працює (: Це називається природній відбір. Якщо відчуваєш сили — не сумнівайся, сумніви це ворог таланту, а «скромность, пусть в неизвестность». Попутного вітру, та творчих сил!
  http://www.youtube.com/watch?v=dpwWYOE3Y9o

 • RAIDER

  1. Не надо здесь украинского языка в статьях — в рамках конкурса, пожалуйста, но на постоянной основа твердое НЕТ. Потому что нафиг не надо и будет фигово для аудитории.
  2. Честно, можно как-то поскромнее выражать свою офигенность и авторитетность перед Кибургой? Ну в самом деле, уже поднадоело.

 • Альмагест

  Взагалі-то, люди, занадто багато уваги якомусь лівому персонажу під ім’ям Альмагест. Я вже Костьою Андріюком себе відчув.. З мене такий журналіст, як з Ківалова патріот України.
  А у вас конкурс на постійній основі 24 год/добу 365 днів/рік?

 • конкурс відгуків на ігри — так. Деталі — тут http://gameway.com.ua/igrovye-novosti/10631-ezhemesyachnyiy-konkurs-otzyivov-na-igryi-ot-gameway.html

 • RAIDER
 • Webangel

  1. Тобто україномовної аудиторії тут немає? І україномовна аудиторія не цікава українському проекту? Моя позиція не політична, хоча могла б бути, але я не хочу піднімати зараз цю тему. Моя позиція основана на маркетинговій та комерційній складовій ГВ. А твої аргументи будь-ласка в студію.
  2. Ми один одному авторитети за принципи, які ми відстоюємо, професійні здобутки та переконання які пробуємо втілити у життя. Поки інші кричать «Куди котиться цей світ?!», ми його котимо. Мені є що сказати, і є чим підвердити слова. І я цим горжусь. А тобі потрібно більше працювати над собою, аби дозволити собі говорити так як я. http://www.youtube.com/watch?v=JlzQv6O7fho&feature=player_embedded

 • Victor Caesar

  Бандерлог детектед. Ёпрст, патриотЫ Украины и борцы за мову, какие же вы жалкие и убогие. Но повеселили меня от души. Дякую. 🙂

 • Альмагест

  Перш, ніж розкидуватися штампами, подумай ще раз кому і навіщо ти це робиш. Якби я і боровся за мову, то тільки не на сайті ігроманів.

 • RAIDER

  1. Сайт уже сколько лет на русском? Вот пусть до конца своих дней на русском и останется. Потому что так можно смотреть на аудиторию в целом СНГ. У нас тут читатели и с Грузии были. С украинским языком дальше нашей страны не прыгнешь. Тем более, зачем его делать, если уже есть опенорги, плэй.юа и может еще что-то какое-то, я на них даже не захожу. Или просто быть таким дерьмом — как это
  http://ukrgames.net/.
  2. Нет, мне надо этого, потому что мне хватает ума, гордости, не знаю еще чего, чтобы не делать из себя эдакий центр вселенной и исусакреста проповедника.

 • Almagest

  Люди, чого ви «серитесь»? Хватить, того, що люди на вулиці під спекою собі чуби розбивають, поки пани закони різні приймають. Будемо горді і розумні. Тим більше, сайт про ігри, тут політиці не місце. Хто як хоче, так і розмовляє, пише, ніхто нікому нічого не забороняє. Не влаштовує — повно інших ресурсів, але видувати з порожнього конфлікт? йо-ма-йо