Wargaming.net устраивает среди геймеров конкурс костюмов

Wargaming.net устраивает среди геймеров конкурс костюмов

Wargaming net logo

Компания Wargaming.net, разработчик таких игр, как World of Warplanes, World of Warplanes, World of Warships во время выставки «ИгроМир 2012» (с 4 по 7 октября в Москве) собирается провести конкурс тематических костюмов.

Условия участия в конкурсе:

  • Костюм должен изображать ваш любимый танк, самолёт или корабль.
  • Костюм должен быть сделан своими руками.
  • В качестве костюма может выступать как полная трансформация вас в любимую модель техники, так и трансформация отдельных элементов одежды.
  • На костюме должен присутствовать логотип игры, технику из которой он представляет

Создатели лучших костюмов  получат уникальные призы от компании Wargaming.

К тому же, если придти в шлемофоне, бескозырке или летном шлеме и объединиться с другими поклонниками игры, тоже можно получить уникальные призы.

Наградят и тех, кто придумает и нарисует оригинальный флаг клана. И это еще не все.

Все подробности конкурсов от Wargaming.net на «ИгроМир 2012»

Автор: GameWay Все публикации:
Заместитель главного редактора GameWay
  • Интересно будет увидеть например человека-танка:) Или человека-самолета:)

  • Хто придумав цей конкурс — у того збій в ДНК! Це із серії «Человек Тапок»
    http://www.youtube.com/watch?v=atXu26E1apY (: Краще б придумали «В кого сама велика колекція танчиків, літаків, кораблів», є ж люди, які мають на полочках всілякі такі фетиши, «В кого самий старий танчик, літак чи корабель», може в когось іграшковий корабель царської доби, «Реальна модель танка, літака чи корабля» — в мене у вітчима був Крейсер Аврора 4 метровий, у повному озброєнні, точна копія, плавав, стріляв усі діла, «Боді-арт на тему танчиків, літаків та кораблів», розмалюватись це ваще круто, запах фарби, сам процес, «Зроби танчик чи літачок із підручних засобів», у нас люди очумелі-ручки, з бутилок, фальгі, дошок, всякої фігні що хоч зроблять, і ще з підсвіткою (: «Фотка з танчиком, літаком чи кораблем у самих екстремальних місцях», ну тут так взагалі ціле поле для маньовру — дахи будівель, гори, заборнені громадські місця — типу вилізти на памятник, фотка на столі у шефа (: «Власна історія про подвиг танчика, літака чи корабля» — тут все ясно. «Кращі обої на тему» — також усе ясно. Звичайно вже щось з цього Варги мутили з комюніті, але тут ще ні, так що. Короче тем прикольні море, а бути «Человеком Тапком»…комради я хз, це якийсь кіч.