Сергей Галенкин выпустил книгу Маркетинг игр - ее уже можно скачать бесплатно

Сергей Галенкин выпустил книгу Маркетинг игр — ее уже можно скачать бесплатно

Известный игровой блоггер и директор по маркетингу компании Nival Сергей Галенкин выпустил в свободном доступе свою ранее анонсированную книгу Маркетинг игр.

Это практическое пособие для начинающих инди студий, разработчиков и пиарщиков о том, как продвигать свои игры, работать с прессой и доносить правильные месседжи о своей игре и студии потенциальной аудитории.

Книга Маркетинг игр объясняет все эти процессы простыми и доступными словами, дает дельные советы, а также содержит реальные примеры из личного опыта Сергея в Nival и примеры продвижения всемирно-известных игр.

«Ко мне довольно часто обращаются команды разработчиков с просьбой помочь в продвижении игр. К сожалению, я не могу ответить всем, поэтому я решил сделать небольшое руководство по маркетингу и пиару компьютерных игр для начинающих – без лирики, без теории, без мотивационных текстов на десятки страниц, а такое сухое практическое руководство для тех, у кого и без того мало времени», — говорит автор.

По словам Галенкина, за неполные первые сутки со дня выхода — книгу Маркетинг игр скачали более 20 тысяч раз.

Скачать бесплатно книгу Маркетинг игр, автор Сергей ГаленкинТеги: , ,


Автор: Павел Кибурга Все публикации:
Основатель, идеолог и главный редактор сайта GameWay.com.ua, известный в широких кругах как Kiburga. Верю в светлое будущее гейминга!
 • Zeratul_D

  надо было продавать хотя бы по 1 доллару. Маркетолог… )

 • Скоро будут платные дополнения, кхм, главы.

 • Это фри ту рид же, за контент патч в виде новой главы придется уже платить.

 • Taras Malanchuk

  Я не розумію, чому Сергій не встановив кнопку Donate. Це нормальна практика і хороше рішення у такому форматі. Одразу продавати…можливо автор занадто критичний до себе і засумнівався, що це вартує грошей, хоча вже очевидно, що книжка дійсно варта і не малих, тому що просто ЖИР. Можливо вирішив, що краще не монетизувати продукт, а конвертувати його у кредит довіри до власної особистості, імідж, як елементи Self-PR. Нюансів багато і якщо враховувати нашу ситуацію в СНГ, то я підтримую його у плані безкоштовного формату, але все ж Donate не завадив би. Заодно був би і якісний показник лояльності аудиторії.

 • Теж про це подумав. Навіть і очікував побачити. Хоча все одно нічого не пересилав би)

 • ArdenDanmer

  Честно говоря, с количеством юзернеймов отказывающихся платить за продукт (т.е. пиратов), мне кажется, людей, которые вот так от большой любви жертвовали деньги, много не наберётся.

 • 1 доллар я бы лично легко дал через вебмани. 20-30 тыс. закачек пускай не все конвертируются, но тыс. 5 долларов за работу можно было получить. Она того стоит.

 • Taras Malanchuk

  Погоджуюсь, їх було б не багато, але тут скоріше питання не «ціни» часу та знань Сергія, а «цінності» його особистості-спеціаліста. Для мене він дуже сильний ментор, візіонер, євангеліст продукта, PR-щик, маркетолог та ще купа всього, і саме у цьому контексті якісь пару копочок, можливо його чисто психологічно підбадьорили на якісь більші починання. Певна додаткова мотивація. Я про це. А ще, коли я дивився його презентацію, то згадав приклад з Marlboro та Parliament, коли з початку Parliament провалились у продажах, хоча цей бренд створили напротивагу Marlboro, а потім просто взяли і в тупу підняли ціну в 1,5 рази і продажі пішли як тьоща під лід. Тобто, можна б було і так, а можна було і по іншому, і купа є варіантів. Підсумовуючи, від $5 до $25 я б задонатив, або придбав книжку, сиджу читаю і багато чого для мене нового та корисного, а головне — це грамотна рефлексія, чого вкрай невистачає нашим «адаптаторам-мавпуна та копіпіздєрам».

 • Taras Malanchuk

  Так, це той випадок, коли Сергій поступив благородно, чого майже не зустрінеш, і таким чином автоматично комюніті акцентує увагу автора на реальній соціальній валюті, яку дає його книжка. Відповідно і реакція — ми готові платити. Це дуже рідко зустрінеш в наших жлобських реаліях. Це хороша стратегія, дуже. Ну, власне, хто б сумнівався (:

 • Taras Malanchuk

  Тобі просто потрібен час, аби зрозуміти за що ти можеш платити і що дійсно змінює твій побут, мислення, світогляд якісно, чітко та виводить зі старої парадигми. Особисто я, дуже ціную такі речі, вони є виключними.

 • Занадто метафізично написано про звичайний платіж.
  А крім того, платити за товар, про який нічого не знаю, було б помилкою. Розумію, що в певних колах Гальокін виступає в ролі певного муедзина, гуру тощо, і можна донатити його рахунок просто так, то для мене все примітивніше, адже знаходжусь на найнижчому щаблі гейм-девелопменту, і тому давати гроші не буду)) Вибач))

 • Taras Malanchuk

  Тут хтось змушує? (: Просто це прецедент у певній мірі, тому така увага, є глибші процеси.