Cтартував новорічний розпродаж від PlayStation

Cтартував новорічний розпродаж від PlayStation

З 22 грудня цього року по 19 січня 2021-го PlayStation Store в Україні проводить великий розпродаж своїх ексклюзивів та інших найпопулярніших ігор зі знижками до 71%. Зокрема знижки діють на такі відеоігри:

З повним списком пропозицій можна ознайомитися на офіційній сторінці Новорічного розпродажу в PlayStation Store. Оновлення ігор на розпродажі відбудеться 5 січня — в цей день список поповниться знижками на багато інших проєктів.

Крім того, до 3 січня 2021 року спеціальні ціни на ігри доступні також в роздрібних і онлайн магазинах партнерів: в цей період геймери зможуть купити найпопулярніші ігрові релізи останніх років для PlayStation 4 зі знижкою до -77%.

Серед найбільш яскравих пропозицій:

Крім розпродажу популярних ігрових релізів, спеціальна пропозиція діє на геймпади DUALSHOCK 4 (Антрацитовий чорний, Синя хвиля, Червона лава, Білий льодовик, Midnight Blue) — 1 075 UAH (-40%) і на Лімітовані видання DUALSHOCK 4 — 1 275 UAH (-36%).

Також, під час проведення акції, при покупці PlayStation 4 з трьома іграми, ви отримаєте другий бездротовий контролер DUALSHOCK 4 у подарунок. Детальну інформацію про всі пропозиції локального розпродажу можна знайти на офіційній сторінці PlayStation.Теги: , ,


Автор: Павел Кибурга Все публикации:
Основатель, идеолог и главный редактор сайта GameWay.com.ua, известный в широких кругах как Kiburga. Верю в светлое будущее гейминга!