Обережно: Найпоширеніші причини поломок в Iphone 7

Обережно: Найпоширеніші причини поломок в Iphone 7

Сьома модель смартфона від компанії Apple користується чималою популярністю у користувачів. Адже гаджет має компактний розмір, потужний процесор, якісну оптику. Привабливості додає металевий корпус і широкий вибір забарвлень. Крім класичного матового і глянцевого чорного кольору, доступні кольори корпусу: золотистий, сріблястий, рожевий, червоний.

Телефон став незамінний для багатьох, а тому, якщо трапляється поломка, багато хто прагне усунути проблему швидко і якісно.

Поширені поломки iРhone 7

Металевий корпус добре захищає гаджет від ударів, однак при падіннях найбільш часто пошкоджується екран. Заміна передньої панелі  – це найчастший запит клієнтів. І щоб тріщини і сколи не стали причиною більш серйозних проблем, рекомендується виконувати ремонт якомога раніше, одразу після їхньої появи.

Крім того, використання захисного чохла, дозволить знизити ймовірність пошкоджень. У магазині компанії Цитрус також можна придбати необхідні аксесуари для комфортного і безпечного використання.

В результаті потрапляння рідини в корпус – зазвичй потрібна професійна чистка внутрішніх поверхонь. Такий ремонт можливо виконати на спеціальному обладнанні. При цьому, чим раніше ремонт буде розпочато –  тим менше ймовірність пошкодження матриці і інших елементів.

В результаті тривалого використання “в нуль” відбувається знос акумулятора. Заміну необхідно виконувати також в сервісі, а при зарядці використовувати тільки оригінальні пристрої.

Професійний ремонт iРhone 7

Навіть незначна поломка може стати відчутною, якщо піддатися на спокусу і виконати ремонт в першій-ліпшій майстерні. Як показує досвід, використання деталей сумнівної якості та відсутність сучасного обладнання, безпосередньо впливає на якість робіт і подальшу функціональність.

Для якісних послуг завжди варто звертатися до професіоналів. Так, компанія Цитрус сертифікована Apple, виконує гарантійне та післягарантійне обслуговування техніки бренду в короткі терміни.

Щоб виконати ремонт iРhone 7, необхідно:

  • оформити заявку (в відділенні або онлайн);
  • надати пристрій (особисто або викликати кур’єра);
  • оплатити послуги і отримати відремонтований смартфон з гарантією назад.

При прийомі пристрою виконується безкоштовна діагностика. Усі дефекти, вартість запасних частин і тривалість робіт  – все це узгоджується з кожним клієнтом перед оформленням заявки на ремонт.Теги: ,


Автор: Netro Усі публікації:
Цікавлюся іграми, гаджетами і залізом. Пишу аналітику та огляди на тему розвитку IT-індустрії, ринку відеоігор