Sony призупинила виробництво PSVR2

Sony призупинила виробництво PSVR2

Компанія Sony поставила на паузу виробництво ігрових пристроїв віртуальної реальності PSVR2. Як пише Bloomberg, наразі було виготовлено понад 2 млн гаджетів і вони досі не розпродані. Згідно статистики, попит на PSVR2 з моменту релізу зменшувався. Якщо на початок 2023 року Sony відвантажила у продаж майже 600 тис пристроїв, то на кінець року поставки зменшилися до 325 тис.

Однією з причин зниження інтересу до PSVR2, на думку аналітиків, є висока ціна та достатньо мала кількість ігор, яку підтримують окуляри віртуальної реальності.

Від хвилі скорочень, яка зчепила ігрові підрозділи Sony також постраждали студії, які розробляли ігри для PSVR2. Зокрема був закритий підрозділ PlayStation у Лондоні, який спеціалузувався на VR іграх. Також скорочення зачепили студію Guerrilla Games, яка випустила ексклюзив Horizon Call of the Mountain спеціально для PSVR2.

Виходом із ситуації в майбутньому може стати розширення сумісних платформ. У лютому цього року в Sony повідомили, що тестують підтримку ПК для PSVR2.Теги: , ,


Автор: GameWay Усі публікації:
Редакція сайту про комп'ютерні та відеоігри GameWay.com.ua