Чим потішить графіка і які системні вимоги God of War на ПК (відео)

Чим потішить графіка і які системні вимоги God of War на ПК (відео)

ПК версія God of War обіцяє максимально розкрити потенціал графіки кращої гри 2018 року. Santa Monica Studio прокачала гру під нативну підтримку розширення 4K та розблокувала частоту кадрів для забезпечення максимальної продуктивності на комп’ютерах.

Гравцям буде доступний широкий набір графічних пресетів і опцій, як-от тіні з більш високою роздільною здатністю, поліпшене віддзеркалення екранного простору, додавання GTAO і SSDO й багато іншого.

Підтримка технологій NVIDIA DLSS і Reflex

ПК версія God of War отримає підтримку технології NVIDIA DLSS (Super Sampling Deep Learning), яка за допомогою штучного інтелекту збільшує частоту кадрів, створює красиві й чіткі зображення на окремих графічних процесорах Nvidia.

Водночас технологія малої затримки NVIDIA Reflex дозволить швидше реагувати на ігрову ситуацію та складати потужніші бойові комбінації.

Підтримка технології AMD FidelityFX Super Resolution

God of War також потішить власників відеокарт від AMD, які підтримують FidelityFX Super Resolution. Ця передова технологія дозволяє підвищити частоту кадрів і якість зображення в іграх з високою роздільною здатністю без необхідності встановлення нової відеокарти.

Як зазначають в AMD, в іграх, що підтримують технологію FSR, при розширенні у 4K в режимі Performance в середньому забезпечується підвищення продуктивності в 2,4 рази.

Підтримка ультра-широкого екрана

Завдяки підтримці ультра-широкого екрана 21:9 God of War запропонує гравцям кінематографічну якість, яка додатково розширює сприйняття усього, що відбувається на екрані.

Системні вимоги та графічні опції God of War

Зрозуміло, що для всієї цієї краси знадобиться достатньо потужний комп’ютер. Про це свідчать мінімальні та рекомендовані системні вимоги під різні графічні режими God of War, які були оприлюднені у вигляді інфографіки.

Натисніть для збільшення

Для гри на мінімальних налаштуваннях знадобиться процесор Intel i5-2500k (4 core 3.3 GHz) або AMD Ryzen 3 1200 (4 core 3.1 GHz), щонайменше 8gb оперативної пам’яті та відеокарта  NVIDIA GTX 960 (4 GB) або AMD R9 290X (4 GB).

Середній за сучасними мірками ігровий комп потягне God of War в режимі 1080p (1920×1080). Для 30fps при цих налаштуваннях розширення потрібна відеокарта NVIDIA GTX 1060 (6 GB) або AMD RX 570 (4 GB). А для 60fps вже GTX 1070 (8 GB), або AMD RX 5600 XT (6 GB).

Розширення 2K (2560×1440) і 60fps підкориться за наявності у вашому ПК 16gb оперативки та відеокарт рівня RTX 2070 (8gb)/RX 5700 XT (8 GB). І не забувайте про процесори Intel i7/AMD Ryzen 7.

Для гри в God of War на ультрах в 4K 60fps потрібен комп’ютер з відеокартами RTX 3080 (10gb)/ RX 6800 XT (16 GB) на борту, а також процеси сімейства i9/Ryzen 9 та 16gb оперативної пам’яті.

В усіх випадках рекомендується використання SSD, як місця встановлення гри, яка займає 70gb фізичної пам’яті.

Трейлер графіки God of War (українською)

4K трейлерТеги: , , ,


Автор: Павло Кібурга Усі публікації:
Батько-засновник GameWay.com.ua, відомий, як Kiburga. Вірю у світле майбутнє геймінгу!
 • CasPer Anton

  Сподіваюся, що редакція узгодить це посилання.
  Ми у свою чергу підготували кумедне відео на честь виходу God Of War на PC
  https://youtu.be/1EP0oYGO-Iw

 • Привіт. Для Вмістожеру наші двері відкриті:)

 • Леопольдxx

  Эта игра блестящая