The Falconeer повністю розкривається на PS5, каже автор гри

The Falconeer повністю розкривається на PS5, каже автор гри

5 серпня відбувся реліз інді-гри The Falconeer на PS4 і PS5. Цю відеогру понад 5 років розробляла одна людина: Томас Сала. Тут ви керуєте велетенським міфічним бойовим птахом та досліджуєте відкритий світ.

The Falconeer — дуже особистий проект. В ньому я досліджую теми ескапізму і свободи, але в той же час це данина поваги класичним повітряним боям, в які я грав у дитинстві.
Томас Сала

Граючи у The Falconeer і керуючи бойовим птахом ви відчуєте, що це незвичайний шутер, відзначає автор гри.

Геймплей все одно вимагає від вас розвитку навичок справжнього аса: залітати за спину ворогові, відбивати ворожий вогонь. Але врахуйте, ваш величезний птах здатний витворяти такі трюки, які літакам і не снилися.

Для створення графіки цієї гри Томас Сала використовував не текстури, а математичні вирази. Вони, за словами розробника, створюють «живі кольори», особливі градієнти і візуальні ефекти та «гострі драматичні лінії». При цьому Томас Сала зазначає, що The Falconeer повністю розкривається на консолі PlayStation 5.

Серед переваг PS5 версії гри: розширення 4K і 60fps, підтримка тактильної віддачі контролера DualSense та адаптивних тригерів для симуляції віддачі зброї. Також у грі задіяний динамік, вбудований у DualSense. Він видає потужні звукові сигнали під час ігрового процесу і передає голоси неігрових персонажів.Теги: , ,


Автор: Павло Кібурга Усі публікації:
Батько-засновник GameWay.com.ua, відомий, як Kiburga. Вірю у світле майбутнє геймінгу!