Легендарну Blade of Darkness перевидали в Steam і GOG

Легендарну Blade of Darkness перевидали в Steam і GOG (трейлер)

Видавництво SNEG оголосило про вихід оновленої версії легендарного хардкорного екшену з рольовими елементами Blade of Darkness в Steam і GOG. Гравці можуть знову зануритися в брутальний світ «першого в світі soulslike-екшену», але вже з покращеною графікою.

Оригінальна версія гри була випущена в 2001 році і запам’яталася своєю інноваційною та надзвичайно брутальної бойовою системою, а також можливістю взаємодіяти з навколишнім середовищем.

Blade of Darkness увійшла в історію як одна з кращих ігор Іспанського геймдеву і стала джерелом натхнення для багатьох сучасних проектів
SNEG

В Blade of Darkness ви виступаєте в ролі одного з чотирьох персонажів: варвара, гнома, лицаря та амазонку. Кожен з них володіє унікальними бойовими навичками, вміннями і слабкостями. Обраний вами герой відправляється в світ темного фентезі, щоби взяти участь в кривавих боях проти армії Хаосу. Унікальна бойова система Blade of Darkness дозволяє розчленовувати ворогів найжорстокішим чином і навіть використовувати відсічені кінцівки в якості зброї.

Боріться з орками, тролями, големами, демонами, скелетами і безліччю злісних ворогів, досліджуючи наповнені пастками гробниці, крижані фортеці, вежі демонів, пустелі, храми і палаци.

Перевидання Blade of Darkness адаптували для сучасних ПК і додали підтримку широкоформатних екранів з розширенням до 4K. Також була покращена загальна стабільність гри. У той же час ігровий процес, наповнення і сюжет залишилися недоторканими, зберігши всі особливості та атмосферу оригіналу.

Трейлер перевидання Blade of DarknessТеги: , , , ,


Автор: GameWay Усі публікації:
Редакція сайту про комп'ютерні та відеоігри GameWay.com.ua