Стали відомі ціни на звичайне і колекційне видання STALKER 2

Стали відомі ціни на звичайне і колекційне видання STALKER 2

Тривають передзамовлення на гру S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля від української студії GSC Game World, яка вийде 28 квітня 2022 року. Гра продається для ПК на таких платформах, як: Steam та Epic Games Store у цифровому вигляді у трьох виданнях: стандартному, DELUXE та ULTIMATE.

  • Стандартне видання S.T.A.L.K.E.R. 2 коштує: 895 грн.
  • DELUXE-видання: 1199 грн.
  • ULTIMATE-видання: 1599 грн.

Стандартне цифрове PC-видання – надає доступ до повноцінної гри, включає комплект бонусів за передзамовлення та ексклюзивне тематичне оформлення для платформи Steam: динамічну тему, анімований аватар та рамку в сетингу S.T.A.L.K.E.R.

Цифрове DELUXE-видання – надає доступ до повноцінної гри, містить ексклюзивне додаткове завдання, що не впливає на основний сюжет, цифровий артбук, саундтрек гри, а також вигляди для персонажів та зброї.

Цифрове ULTIMATE-видання – надає доступ до повноцінної гри, всіх цифрових бонусів інших видань, двох сюжетних доповнень, після їх виходу, та повної Сезонної Перепустки.

Також на сайті Microsoft доступне для передзамовлення окреме цифрове Xbox видання S.T.A.L.K.E.R 2, як гри оптимізованої для консолей Xbox Seris X|S. Його вартість становить: 1540 грн.

Окрім того в українських магазинах гаджетів можна буде придбати різні ПК рітейл версії гри в боксах, але без дисків, з ключем активації у конвертах. Також у продаж найдіде фізичне колекційне та ультимативне видання гри за ціною 4900 і 8900 грн. відповідно.

Обидва видання містять фігурки Сталкера, стілбуки та артбуки, листи від розробників, постери, нашивки, мапи, стікерпаки, сувенірні перепустки, брелок з мультитулом і кресалом. Водночас найдорожча ультимативна колекційка ще й матиме справжній похідний рюкзак та контейнер-лампу із артефактом.

Колекційна рітейл версія S.T.A.L.K.E.R. 2

Настисніть для збільшення

Ультимативна рітейл версія

Раніше ми також розповідали про деякі нові факти про гру, які стали відомі після виходу останнього геймплей трейлера S.T.A.L.K.E.R. 2.Теги: , , , ,


Автор: Павло Кібурга Усі публікації:
Батько-засновник GameWay.com.ua, відомий, як Kiburga. Вірю у світле майбутнє геймінгу!