Автор музики для Heroes of Might & Magic вперше виступить у Києві з концертом

Автор музики для Heroes of Might & Magic вперше виступить у Києві з концертом

Американський композитор Пол Ромеро, творець понад 70 оригінальних саундтреків до комп’ютерних ігор, серед яких легендарна серія Heroes of Might & Magic — вперше приїде в столицю України, Київ та виступить з власним оркестром.

Концерт відбудеться на сцені Жовтневого палацу, 17 червня 2022 року. На ньому буде зіграно композиції з культової покроковї стратегії Heroes of Might & Magic 3.

Пол Ромеро — музичний вундеркінд, який почав займатися фортепіано у віці 5 років. А вже у свої 13 років він написав і виконав перший фортепіанний концерт разом із Національним симфонічним оркестром США під управлінням Мстислава Ростроповича.

При цьому, композитор культових відеоігор ніколи, навіть у дитинстві, ними не захоплювався.

Увесь вільний час я проводив за фортепіано. Певно, фортепіано й було моєю відеогрою. Воно давало мені свободу й надію — чи то я виконував Баха, чи то намагався награти на слух Брітні Спірс.
Пол Ромеро

Цікавою є й історія появи саундтрека до «Героїв Меча та Магії». Якось під час вечірки Пол познайомився з Робом Кінгом. Той саме шукав композитора, який створить музику, що звучала так, ніби була написана 300 років тому. Час на написання — один тиждень, оплата — 400 доларів. Ромеро погоджується: чому б не спробувати та підзаробити? Так на світ з’являється саундтрек до першої Heroes Of Might And Magic і починається історія завдовжки 25 років.Теги: ,


Автор: GameWay Усі публікації:
Редакція сайту про комп'ютерні та відеоігри GameWay.com.ua