Керрі-Енн Мосс зіграє в Horizon Forbidden West (сюжетний трейлер)

Керрі-Енн Мосс зіграє в Horizon Forbidden West (трейлер)

Уже 18 лютого 2022 року розпочнеться нова сторінка в історії пригод Елой під назвою Horizon Forbidden West. То ж напередодні релізу сценаристи студії Guerrilla поділилися деякими подробицями сюжету та привідкрили завісу над дійовими особами другої частини гри. Про це нам також розповідає короткий сюжетний трейлер, новий арт та кільках нових скріншотів, знятих на PS5.

Елой відправляється на Захід, щоби знайти ключ до порятунку усього живого нга Землі. Адже ситуація катастрофічна: жорстокі бурі та пошесті знищують останніх представників людства, а нові страшні машини чатують на свою здобич.

Елой має розгадати загадку, дізнатися причину катастрофи та повернути світові колишній спокій та рівновагу. На своєму шляху вона зустріне старих друзів, утворить альянс з новими бойовими фракціями та знайде спадок давнього минулого — і весь час намагатиметься триматися на крок попереду ворога, який видається абсолютно непереможним.
Guerrilla Games

Компанію їй складуть нові та старі друзі, серед яких вже знайомі нам Варл та Еренд, а також нові союзники, такі як Зо, Альва та Коталло.  Крім того, розробники представили новий арт Horizon Forbidden West, на якому загін Елой протистоїть племені Регалла, його бунтівникам та найбільш небезпечним машинам Заходу.

Клікніть для збільшення

Тут також зображений Сайленс, Хекарро, вождь племені Тенакт, і Тільда ​​– новий загадковий персонаж, що має особливий зв’язок з далеким минулим.

Шикарною новиною є те, що Тільду (на ілюстрації допису) зіграє всесвітньо відома акторка та зірка «Матриці» Керрі-Енн Мосс. Тільда має певну схожіть з Мосс та спілкуватиметься голосом голлівудської акторки.

Cюжетний трейлер Horizon Forbidden West

Нові скріншоти гриТеги: , , ,


Автор: GameWay Усі публікації:
Редакція сайту про комп'ютерні та відеоігри GameWay.com.ua