Стартував Indie Cup Ukraine'22 - фестиваль українських ігор для підтримки ЗСУ

Стартував Indie Cup Ukraine’22 – фестиваль українських ігор для підтримки ЗСУ

Організатори онлайн-фестивалю незалежних розробників ігор Indie Cup повідомили про старт сезону Ukraine’22. Це перший івент в історії Indie Cup, який присвячено виключно іграм, створеним українськими розробниками. Вже сьогодні вони можуть подати свої проєкти на конкурс прямо на сайті.

Indie Cup Ukraine’22 – це повністю благодійний фестиваль. До 22 грудня на сайті конкурсу міжнародна та українська аудиторія Indie Cup може пожертвувати гроші на ряд ініціатив на підтримку України. Першими з них стали збори на розвідувальний дрон для 93-ї ОМБр ЗСУ «Холодний Яр», яка прямо зараз захищає місто Бахмут, а також на вантажівку для доставки до Миколаєва чистої питної води, де її немає вже шість місяців. Згодом будуть додаватися нові ініціативи.

Для розробників Indie Cup – це можливість показати свою ще не випущену гру експертам та широкому загалу, а також поборотися за перемогу в конкурсі. Учасники змагатимуться за нагороди і призи, а також зможуть познайомитися із видавцями, інфлюенсерами, пресою та іншими потенційними партнерами. Найкращі ігри також отримають письмові коментарі від суддів конкурсу.

Для широкого загалу Indie Cup – це шанс зазирнути у майбутнє українських інді-ігор. Організатори роблять усе можливе, щоб з ними ознайомилася не лише українська аудиторія, а й гравці по всьому світу.

Участь у Indie Cup Ukraine’22 безоплатна.

Подати свою гру для ПК чи мобільних пристроїв можна до 21 листопада за посиланням:
https://indiecup.net/ukraine/awards/

Що на вас чекає на фестивалі Indie Cup Ukraine’22:

 • Конкурс розробників. Розробники подають свої ще не випущені проєкти на одну або декілька фестивальних номінацій. Ігри, що відповідають критеріям конкурсу, потрапляють до журі експертів. Переможці отримають відзнаки та призи від партнерів фестивалю.

 • Журі фестивалю. Протягом двох раундів конкурсу ігри оцінюватиме незалежне журі; номіновані проєкти отримають письмовий фідбек. В журі попередніх сезонів Indie Cup залучалися експерти компаній Rockstar, Blizzard Entertainment, CD Projekt Red, Ubisoft, Devolver, Fellow Traveller, NVIDIA, Unreal Engine, Chucklefish, Larian та багатьох інших, а також популярні Twitch- і YouTube-інфлюенсери

 • Онлайн-виставка. Всі ігри-учасниці будуть представлені на сайті Indie Cup. Розробники зможуть створити профілі своїх проєктів з описами, трейлерами, скріншотами і навіть демо-версіями. Після старту онлайн-виставки профілі стануть публічними, а організатори Indie Cup публікуватимуть найкращі ігри у акаунтах конкурсу у соціальних мережах.

 • Знайомство з видавцями. Під час фестивалю за учасниками стежитимуть видавці та потенційні інвестори, шукаючи перспективні проєкти та нових розробників.

 • Розпродажі. Найцікавіші ігри Indie Cup Ukraine’22 зможуть взяти участь у розпродажі Indie Cup Celebration у Steam, а також інших розпродажах Indie Cup.

Розклад Indie Cup Ukraine’22:

 • Приймання проєктів: 25 жовтня – 21 листопада

 • Онлайн-виставка: 24 листопада

 • Перший етап суддівства: 24 листопада – 5 грудня

 • Презентація номінантів: 8 грудня

 • Другий етап суддівства: 8 грудня – 19 грудня

 • Презентація переможців: 22 грудня

Доєднуйтесь до спільноти Indie Cup у Twitter, а також підписуйтесь на розсилку.Теги:


Автор: GameWay Усі публікації:
Редакція сайту про комп'ютерні та відеоігри GameWay.com.ua