Українська "Мрія" з'явиться у Microsoft Flight Simulator

Українська “Мрія” з’явиться у Microsoft Flight Simulator

Незабаром у грі Microsoft Flight Simulator з’явиться славетний український-літак велетень Ан-225 “Мрія”. Відповідний ліцензійний договір уклали ДП «АНТОНОВ» та корпорація Microsoft.

Остання вийшла з ініціативою відродити “Мрію” у своїй відеогрі у максимально наближеному до оригіналу вигляді, а ДП «АНТОНОВ» зі свого боку активно включилося в процес реалізації цієї ідеї.

Планується, що оновлена версія гри із “Мрією” буде запущена на річницю руйнування літака, 27 лютого разом із трейлером. Microsoft також перераховуватиме кошти для ДП “Антонов” на відбудову найбільшого у світі транспортного літака, зруйнованого у результаті повномасштабного російського вторгнення.

Командир екіпажу Ан-225, шеф-пілот Дмитро Антонов уже мав змогу протестувати “Мрію” у грі від Microsoft. Він відзначив високий професіоналізм команди, яка працювала над розробкою цього доповнення та подякував усім, хто допомагає з відбудовою літака в реальному світі.

“Щиро бажаю отримати насолоду від прекрасного, неповторного відчуття польоту, коли саме в ваших руках оживе могутній, неперевершений птах, який так красиво, легко та витончено почувається в небі”, – звернувся до гравців Дмитро Антонов.

Наразі ДП «АНТОНОВ» виконує комплекс розрахунково-дослідних робіт з метою розробки програми відбудови Ан-225, яка буде реалізовуватися після перемоги України.Теги: ,


Автор: GameWay Усі публікації:
Редакція сайту про комп'ютерні та відеоігри GameWay.com.ua