Crusader Kings 3 вийде на PS5, що чекати від консольної версії

Crusader Kings 3 вийде на PS5, що чекати від консольної версії

У березні 2022 року Paradox Interactive разом зі студією Lab42 планують випустити консольну версію глобальної рольової середньовічної стратегії Crusader Kings 3.

Ця гра вийшла на ПК у 2020 році, і з тих пір отримала широке визнання серед фанатів жанру та ігрової преси. Вихід стратегій на консолях майже завжди супроводжується відчутними змінами в системі управління та інтерфейсі, враховуючи необхідність адаптувати гру під геймпади.

Тож GameWay вирішив більш детально розібратися, що чекати від PlayStation 5 версії Crusader Kings 3.

Швидкі завантаження

Перш за все, гра буде швидко завантажуватися, завдяки потужності PS5 та швидкості його SSD. Час очікування у різноманітних ігрових ситуаціях суттєво скоротиться.

Підтримка DualSense

Можливості інноваційного геймпаду DualSense також будуть адаптовані під геймплей Crusader Kings 3. Це дозволить посилити занурення в атмосферу гри. Зокрема, мова йде про ефект тактильної віддачі. Важливі події у грі передаються через тактильну віддачу та непомітно синхронізуються з музичним супроводом. Наприклад, тактильна віддача та звуки з мікрофона контролера змінюються залежно від типу поверхні та подій у грі.

Водночас адаптивні тригери повідомлять, що ви дієте всупереч бажанням персонажа. Чим більшу напругу відчуває ваш герой, тим сильніший опір контролера. Ви також відчуватимете кожен рівень стресу завдяки зворотній реакції контролера. Геймпад нагадуватиме вам про те, що настав час розібратися з психічним розладом героя.

За допомогою геймпада можна буде швидко перемикатися між екранами, аби гравцям не довелося дивитися на кілька меню відразу. Як саме буде виглядати система управління гри за допомогою геймпаду, можна подивитися на скріншотах у цьому дописі (клікабельно). Зокрема, можемо побачити використання радіального меню для керування персонажем.

Підказки

Розробники потурбувалися й про те, щоб новачкам, без досвіду в серії на ПК, було максимально легко увійти у настільки комплексну гру.

Зокрема у Crusader Kings 3 на PS5 з’явиться ексклюзивна система підказок. Також краще розібратися у грі допоможуть картки подій та функція «Довідка».

Точна дата виходу Crusader Kings 3 на PlayStation 5: 29 березня 2022 року. Окрім того консольна версія стратегії вийде також і на Xbox Series X|S.

Особливості консольних версій CK3Теги: ,


Автор: Павло Кібурга Усі публікації:
Батько-засновник GameWay.com.ua, відомий, як Kiburga. Вірю у світле майбутнє геймінгу!