У FIFA 22 з'явиться офіційна збірна України з футболу - на черзі УПЛ

У FIFA 22 з’явиться офіційна збірна України з футболу – на черзі УПЛ

Тривалий час українські фанати серії FIFA від EA очікували на появу в цій грі офіційного та ліцензованого складу національної збірної України з футболу. Здається, справа зрушила з мертвої точки і ці мрії незабаром стануть реальністю. Принаймні такі сподівання дає нещодавній конгрес Української асоціації футболу на якому звучала тема представлення нашої збірної в світі електронного спорту.

Виступаючи на з’їзді, президент асоціації Андрій Павелко повідомив делегатів, що вже у наступній версії FIFA має бути представлена й збірна України.

Хочу привітати прихильників електронного футболу з тим, що з наступного року популярний симулятор FIFA матиме національну збірну України.
Андрій Павелко

Він також нагадав, що минулого року було підтримано ініціативу з розвитку електронного футболу в Україні.

У часи суворої ізоляції це була одна з небагатьох можливостей заповнити вимушений «футбольний вакуум» та втримати інтерес до гри в десятків тисяч уболівальників.

За його словами, на сьогодні створено Всеукраїнську асоціацію електронного футболу, яка організовує свої змагання та бере участь у міжнародних. Зокрема, українці здобули право взяти участь у фінальному кіберспортивному турнірі UEFA eEuro 2021.

У свою чергу очільник Асоціації електронного футболу Владислав Шовковський розповів Tribuna, про наміри домогтися появи повноцінної української ліги у FIFA. Якщо переговори з EA пройдуть вдало, то український клубний чемпіонат з’явиться у FIFA 23.

Він зауважив, що були спроби, окрім збірної України додати у FIFA 22 ще й Українську прем’єр-лігу. Однак на момент переговорів розробники повідомили, що виробничий процес уже був завершений, тому вони технічно вже не встигають додати щось кардинально нове. Владислав Шовковський зазначив, що додати збірну – це не так важко, оскільки більшість наших гравців представлені в «Динамо», «Шахтарі» та європейських клубах, які вже є у FIFA.

Їхні обличчя, імідж, фігурки не потрібно малювати з нуля. Просто треба одягнути їх у нову форму. А щоб додати нову лігу – потрібно вписати її в існуючі формати, промалювати клуби, вибудувати систему потрапляння в єврокубки, яких з цього сезону буде аж три. Чисто технічно – це важче завдання. Тому наша мета – зробити так, щоб у FIFA 23 була, як збірна України, так і УПЛ.
Владислав Шовковський

Окрім того Асоціації електронного футболу також веде переговори з KONAMI про появу УПЛ у Pro Evolution Soccer. На відміну від FIFA, в японському симуляторі футболу вже давно є збірна України.Теги: , , ,


Автор: Павло Кібурга Усі публікації:
Батько-засновник GameWay.com.ua, відомий, як Kiburga. Вірю у світле майбутнє геймінгу!
  • панспайдер

    Если вся игра будет похожа на FIFA 21, это не сулит ничего хорошего. Все лучше, чем фиф 21. Поиграл совсем немного. Позже нашел FootballTeam игру. Это отличный онлайн-менеджер по футболу. Это дает много возможностей.