Українська гра Sherlock Holmes The Awakened та її рекорди на Kickstarter

Українська гра Sherlock Holmes The Awakened та її рекорди на Kickstarter

Українська гра Sherlock Holmes The Awakened від студії Frogwares з величезним успіхом завершила Kickstarter кампанію зі збору коштів на свою розробку та реліз. Ремейк зібрав 252 600 євро (понад 9.3 млн грн!) та отримав підтримку 4,876 бекерів. Результат перевершив усі сподівання, адже першочергово студія планувала зібрати 70 000 євро.

Понад 2000 геймерів підтримали гру на 35 євро, що дає право отримати цифрові копію гри, саундтрек, артбук та місце у титрах. Серед найбільших внесків були 3 пожертви на суму 1500-2000 євро. Це включає у себе, зокрема, отримання доступу на всі наступі ігри студії упродовж 5 років, можливість засвітитися на титульному екрані та окремим рядком у титрах, дати ім’я ігровим об’єктам та інші додаткові переваги.

Враховуючи додаткову суму зібраних коштів, розробники обіцяють додати можливість зіграти за Шерлока Холмса, наповнити гру більш іммерсивними деталями, розширити діалоги NPC та “прикрутити” реалістичну фізику ігрових об’єктів. Кошти також підуть на створення безпечних умов для команди розробників.

Захоплююча Лавкрафтова пригода у серці міфів про Ктулху. Розроблено в Україні під час російського вторгнення, – так описали свій проєкт у студії Frogwares.

GameWay також фінансово долучився до розробки гри, взявши участь у Kickstarter. То ж наш популярний Твіттер акаунт GamewayUA має усі шанси з’явитися у фінальних титрах гри.

Але це ще не все. Раді повідомити, що Sherlock Holmes The Awakened встановила одразу два рекорди на Kickstarter. Тепер це офіційно найбільш профінансована спільнотою українська відеогра в історії платформи! Окрім того ремейк “Шерлока” отримав підтримку найбільшої кількості бекерів серед усіх українських відеоігор.

Щиро вітаємо Frogwares з цими феноменальними досягненнями! Бажаємо успішної розробки та вдалого релізу гри, зробленої в Україні, яка вже на старті матиме підтримку української мови інтерфейсу та субтитрів.

Очікується, що Sherlock Holmes The Awakened вийде на ПК і консолях у лютому 2023 року.Теги: , , ,


Автор: Павло Кібурга Усі публікації:
Батько-засновник GameWay.com.ua, відомий, як Kiburga. Вірю у світле майбутнє геймінгу!