Офіційно: Sony продала понад 10 млн PlayStation 5

Офіційно: Sony продала понад 10 млн PlayStation 5

Sony Interactive Entertainment (SIE) відзвітувала про те, що некст-ген консоль PlayStation 5 продалася накладом у 10 млн. екземплярів з моменту запуску в листопаді 2020 року. Як зазначила Вероніка Роджерс (Veronica Rogers) керівниця компанії, відповідальна за глобальні продажі – це історичний рекорд. Таким чином PS5 стала ігровою консоллю, яка продається найшвидше за весь час існування PlayStation.

У компанії підкреслили, що причиною такого успіху стала вдала стартова лінійка ігор для PS5 від PlayStation Studios, яка продемонструвала основні можливості та переваги нової консолі. Sony сподівається розвинути цей успіх за допомогою ексклюзивів: 

  • Новий God of War від Santa Monica Studios
  • Gran Turismo 7 від Polyphony Digital
  • Horizon Forbidden West від Guerrilla Games

Групою підтримки, за задумом SIE, виступлять такі очікувані на PS5 ігри від партнерів, як: Battlefield 2042 (Electronic Arts), DEATHLOOP (Bethesda), Far Cry 6 (Ubisoft), Kena: Bridge of Spirits (Ember Lab).

Ще однією передумовою успішності продажів PS5 стало те, що інженерна і операційна команди SIE змогли забезпечити необхідними ресурсами фізичне виробництво PS5 та налагодити доставку консолі на ринки по всьому світу в непростих умовах.

Обидві команди та їх невтомні зусилля були абсолютно критичними в поставках 10 млн консолей протягом цього історичного року, – відзначила Вероніка Роджерс.

Нагадаємо, раніше в українському рітейлі дещо зросли ціни на “білі” PlayStation 5: до 16 799 грн за версію з дисководом и 13 499 грн за цифрову версію. Втім в Україні все ще спостерігається дефіцит поставок PS5. Водночас консолі широко доступні для покупки у так званих “перекупів” та в сірих інтернет-магазинів за вищими цінами.

ЦікавинкиТеги: , ,


Автор: Павло Кібурга Усі публікації:
Батько-засновник GameWay.com.ua, відомий, як Kiburga. Вірю у світле майбутнє геймінгу!