Як оновитися до PS5 версії Uncharted: Legacy of Thieves Collection

Як оновитися до PS5 версії Uncharted: Legacy of Thieves Collection

З моменту релізу Uncharted: Legacy of Thieves Collection на PS5 з’явилося багато запитань від наших читачів та підписників про те, як оновити PS4 ігри Uncharted 4: A Thief’s End та Uncharted: The Lost Legacy до повноцінних PlayStation 5 версій? Давайте розбиратися у цій інструкції-поясненні.

Гравці, які придбали фізичну, або цифрову версію Uncharted 4, самостійне доповнення Uncharted: The Lost Legacy, або цифровий набір, що містить обидві гри: зможуть покращити одну з ігор до Legacy of Thieves Collection на PS5.

Можливість покращення доступна з моменту виходу видання 28 січня 2022 року. Тобто, колекцію ви отримаєте за апгрейд будь-якої з вищезгаданих відеоігор.

Вартість покращення: 10 USD. Повна вартість Uncharted: Legacy of Thieves Collection на PS5 для України складає 1399 грн.

Важливі уточнення

Гравці з дисковою версією для PS4 повинні вставляти диск у консоль PS5 при кожному завантаженні гри та при кожному запуску цифрової версії колекції для PS5. Тобто, зробити апгрейд до PS5 колекції та одразу ж продати старий PS4 диск у вас не вийде.

Гравці з дисковою версією для PS4, які придбали консоль PS5 без дисковода, не зможуть отримати версію гри для PS5 за зниженою ціною. Іншими словами, доведеться купувати повну цифрову версію колекції на PS5.

Передплатники PlayStation Plus, які безкоштовно отримали Uncharted 4 в рамках підписки – не зможуть покращити гру до цифрової версії для PS5.

Також зверніть увагу, що багатокористувацькі режими Uncharted 4 та Uncharted: The Lost Legacy не будуть доступні в новій колекції на PS5.

Клікніть для збільшенняТеги: , , ,


Автор: Павло Кібурга Усі публікації:
Батько-засновник GameWay.com.ua, відомий, як Kiburga. Вірю у світле майбутнє геймінгу!