Strategic Mind: Spirit of Liberty - фінська історія спротиву

Strategic Mind: Spirit of Liberty — фінська історія спротиву

Українська студія розробки відеоігор Starni Games анонсувала початок роботи над новою частиною своєї серії Strategic Mind: Spirit of Liberty. Це покрокова стратегія в сеттінгу Другої світової війни. Гравцю доведеться взяти на себе роль командувача фінської армії, що бореться проти страшного ворога — комуністичного Радянського Союзу.

Фінів менше, і оснащені вони гірше, але цю війну вирішать не лише рушниці та артилерія, але і бойовий дух тих, хто знає, що бореться на своїй землі. Гравцю знадобляться всі його тактичні вміння, аби зберегти цей дух та врятувати Фінляндію
Starni Games

Разом з анонсом, Starni Games відкрили й сторінку гри в магазині Steam. Основний геймплей Strategic Mind: Spirit of Liberty буде знайомим гравцям варгеймів, таких, як Panzer General, або попередніх ігор української франшизи: BlitzkriegFight for FreedomSpectre of CommunismThe Pacific.

«Дух свободи» — символічна назва, яка чудово описує, що довелося пройти фінам в роки Другої світової. Сподіваємось, у нас вийде розповісти історію, гідну героїв тих подій»
Ігор Тимошенко, директор Starni Games

Ключові особливості Strategic Mind: Spirit of Liberty

 • Дві кампанії: історична та альтернативнаю.
 • Сюжетний геймплей: безліч місій та завдань, заснованих на історичних подіях.
 • Складні тактичні бої: щоб подолати супротивника, вам доведеться використати числені ігрові механіки, навички та спорядження.
 • Очима ключових героїв: більше 60-ти годин роликів як з битвами, так і з діалогами між історичними особистостями, такими, як барон Карл Манергейм, президент Фінляндії в роки війни Рісто Рюті та інші.
 • В центрі сюжету — три війни, не розкриті іграми та кіно: радянсько-фінська «Зимова» війна 1939-1940, радянсько-фінська війна 1941-1944 і Лапландська.

Реліз Strategic Mind: Spirit of Liberty заплановано на кінець 2021-го початок 2022-го року.Теги: , , , ,


Автор: Павло Кібурга Усі публікації:
Батько-засновник GameWay.com.ua, відомий, як Kiburga. Вірю у світле майбутнє геймінгу!
 • Сергей

  Серьезно? А в принципе что это я.. украинская студия и этим все сказано. Как обычно «Творогы!! Комунисьти!! Сало зЪели!»

 • Алексей Котьман

  Дурак что ли?
  Или таким как ты интересно просто высрать что то про украинцев?
  Ребята просто делают историческую стратегию, а историю не перепишешь.