PlayStation Plus ігри у січні 2022 року

PlayStation Plus ігри у січні 2022 року

Першого місяця нового 2022 року підписникам сервісу PlayStation Plus стали доступні три гри для консолей PS4 і PS5. У січні передплатники можуть безкоштовно завантажити такі відеоігри, як: Dirt 5, Deep Rock Galactic та Persona 5 Strikers загальною вартістю понад 2778 грн.

Dirt 5 (PS4, PS5)

Перегони бездоріжжям на більш ніж 70 унікальних маршрутах у 10 країнах світу від Codemasters. У Dirt 5 є режим кар’єри за участю багатьох знаменитих гонщиків, режим гри на розділеному екрані для чотирьох гравців, режим створення трас Playgrounds і багато іншого.

PS5 версія Dirt 5 має свої додаткові переваги у вигляді динамічного 4K розширення, 60fps, підтримки 3D звуку, тактильної віддачі та адаптивних тригерів геймпада DualSense.

Deep Rock Galactic (PS4, PS5)

DRG — aантастичний шутер з виглядом від першої особи для спільної гри. Тут вас чекають круті космічні гноми, оточення, що повністю руйнується, процедурно генеровані системи печер й нескінченні хвилі інопланетних чудовиськ.

Persona 5 Strikers (PS4)

У цьому пригодницькому рольовому бойовику ви маєте допомогти команді Примарних Викрадачів викорінити скверну, що захопила міста по всій Японії. Persona 5 Strikers – це кроссовер між hack and slash серією Dynasty Warriors та RPG всесвітом Persona.

У грі поєднуються елементи обох серій, а ваша команда може складатися максимум з 4 персонажів. Так бої проходять в реальному часі, проте використання меню навичок персон відбувається за активної паузи для забезпечення тактичної складової.

PS Plus ігри, січень 2022Теги: , ,


Автор: GameWay Усі публікації:
Редакція сайту про комп'ютерні та відеоігри GameWay.com.ua