NAVI більше не працюватиме з тими, хто підтримує агресію проти України

NAVI більше не працюватиме з тими, хто підтримує агресію проти України

Кіберспортивний клуб NAVI поділився змінами у своїй діяльності, позиціонуванні та кадровій політиці у зв’язку з повномасштабною війною росії проти України, яка почалася 24 лютого 2022 року.

У клубі стверджують, що співробітники NAVI в цих умовах, роблять усе від них залежне: захищають міста в складі ЗСУ та територіальної оборони, надають допомогу в якості волонтерів або просто дбають про близьких.

NAVI — український клуб, заснований у 2009 році в Києві. Понад 90 % наших співробітників зараз перебувають в Україні та не збираються залишати її. Ми вивозимо людей із найнебезпечніших регіонів, допомагаємо їм знайти житло. На наших машинах волонтери щодня розвозять гуманітарну допомогу по Києву та області, а весь одяг із магазину NAVI розданий людям, які проводять другий тиждень у холодних бомбосховищах, дітям у госпіталях та дитячих будинках.

Окрім того у клубі наголосили, що NAVI перегляне свою кадрову політику.

В клубі однозначно не буде тих, хто підтримує військову агресію проти України. Більше того, геополітичні зміни у світі вплинули на логістику та переміщення світом, які ми також не зможемо ігнорувати.

Також у заяві організації зазначено, що з початку війни були розірвані відносини з російським Tinkoff Bank.

Ми не можемо працювати з брендами, орієнтованими на ринок країни-агресора.

Незабаром NAVI як клуб відновить свою роботу: висвітлюватимуться матчі, публікуватимуться відео та відбуватиметься спілкування у соціальних мережах. При цьому клуб запустить кілька проєктів для підтримки населення України.Теги: ,


Автор: Павло Кібурга Усі публікації:
Батько-засновник GameWay.com.ua, відомий, як Kiburga. Вірю у світле майбутнє геймінгу!