Український онлайн шутер Survarium припиняє існування

Український онлайн шутер Survarium припиняє існування

31 травня 2022 року – останній день життя українського онлайн-шутера Survarium. Після 10 років розробки і підтримки, студія Vostok Games оголосила про відключення серверів гри.

Це важкий день. З одного боку, ми з оптимізмом дивимось у майбутнє і рухаємося до нових проектів, з іншого боку – дуже важко розлучатися з давнім близьким другом, яким Survarium став для всіх нас, – розповіли у VG.

Команда розробників подякувала всім без винятку гравцям, які підтримували проект Survarium протягом 10 років його існування.

Ми хочемо ще раз подякувати вам за активну участь у проекті, конструктивну критику та ідеї щодо покращення гри – це була по-справжньому спільна робота.

Vostok Games також пообіцяли поділитися інформацією про нові ігри, як тільки це стане можливим.

Нагадаємо, Survarium – це безкоштовний багатокористувацький онлайн-шутер від першої особи. Над грою з 2012 року працювала частина команди, яка свого часу займалася розробкою ігор серії S.T.A.L.K.E.R.

Події у грі розвивалися на різних локаціях світу, який зазнав масштабної екологічної катастрофи, включно з появою аномалій. Гравцями були доступні PvP бої та PvE режим у вигляді навчальної місії.

У квітні 2015 року Survarium з’явився у Steam, як гра з раннім доступом. Проте, на жаль, до цього часу так і не відбулося повноцінного релізу 1.0 версії гри. Розвиток проєкту зупинився на версії 0.69d. Користувачі Steam залишили понад 25 000 змішаних відгуків про Survarium, 53% з яких були позитивними.

4 березня 2022 року команда Vostok Games засудила російську агресію і вторгнення, воєнні злочини проти цивільного населення та обстріли мирних українських міст збройними силами рф.

У Steam врсії гри також була підтримка української мови: озвучення, текст і субтитри.Теги: , , , ,


Автор: Павло Кібурга Усі публікації:
Батько-засновник GameWay.com.ua, відомий, як Kiburga. Вірю у світле майбутнє геймінгу!