Представлена перша композиція OST Stalker 2 - Storming

Представлена нова композиція OST Stalker 2 – Storming

Українська студія GSC Game World оприлюднила нову композицію саундтреку довгоочікуваної гри S.T.A.L.K.E.R. 2 під назвою “Штурм” (Storming). Розробники так описують цю композицію та її атмосферу.

“Гуркіт грому віддається в голові. Він пробивається крізь тягучу та сіру атмосферу Зони: монотонний, постійно повторюється, не дає розслабитись. Ще раз, ще один. Ще один. Але це не розбирає тебе, не розчавлює та не деморалізує, а навпаки — тепер ти дивишся вперед, помічаєш місця, де можна безпечно поставити ногу.

Ти напоготові, в будь-який момент ти можеш дати відсіч тому, кого зустрінеш. Це все ще буря, чи серцебиття, яке поглинуло всі інші звуки? Яка різниця, якщо підсумок один — цей саундтрек поглине повністю і тебе. Концентруйся. Не відволікайся та йди до своєї мети”.

Прослухати “Штурм” уже можна на YouTube.

Раніше для OST S.T.A.L.K.E.R. 2 також вийшов трек “Мрії Зони” (Zone Dreams).

Нагадаємо, у червні студія випустила новий трейлер S.T.A.L.K.E.R 2 Серце Чорнобиля «Вхід у Зону». Відео, дубльоване англійською мовою, вийшло з англійськими та українськими субтитрами, але вже без російської мови і субтитрів, як це було до масштабного російського вторгнення. Тоді це викликало неоднозначне сприйняття в українському ігровому ком’юніті.

Цікавинки


Теги: , , ,


Автор: Павло Кібурга Усі публікації:
Батько-засновник GameWay.com.ua, відомий, як Kiburga. Вірю у світле майбутнє геймінгу!