Що нового буде в Death Stranding Director's Cut (відео)

Що нового буде в Death Stranding Director’s Cut (відео)

Уже 24 вересня відбудеться реліз Death Stranding Director’s Cut ексклюзивно для PlayStation 5. Тож ми вирішили подивитися, що новенького слід чекати старим і прийдешнім фанатам у цій версії гри від генія Хідео Кодзіми та Kojima Productions.

Покращена графіка

Перш за все, гра отримає покращену графіку та підтримку широкоекранного режиму 21:9. Ви також зможете обрати два графічних режими відтворення. Перший режим “продуктивності”: з масштабуванням розширення до 4K (чекерборд) і частотою до 60 кадрів на секунду. Другий режим графіки – нативне розширення 4K, очевидно на 30 fps, але з максимально чіткою картинкою. Обидва режими мають підтримку надшироких екранів і HDR.

Оновлене управління та озброєння

Управління персонажем в Death Stranding Director’s Cut адаптоване під можливості PS5 геймпада DualSense. За допомогою тактильною віддачі ви будете краще відчувати зміни навколишнього середовища. Водночас адаптивні тригери контролера матимуть супротив у різноманітних ігрових ситуаціях.

Прогрес у грі відкриє нові види озброєння для Сема, зокрема, електромагнітний випромінювач, який має декілька функцій. Це постріл одним імпульсом на середній відстані, або завдання триваючої шкоди супротивнику на близькій дистанції.

Нові засоби доставки

Звертають на себе увагу й нові способи доставки. Так, у Director’s Cut з’явиться щось схоже на джет-пак, за допомогою якого зручно долати каньйони та урвища і пом’якшувати приземлення при стрибках з високих ділянок місцевості.

Ще одна новинка – катапульта для вантажів. Цей пристрій, схожий на гармату, може запускати ваш вантаж на великі відстані. Використання катапульти обмежене лише широтою вашого творчого підходу. Розширив свої можливості й робот-напарник, найкращий та безвідмовний друг людини у світі Death Stranding.

Додатковий контент і розваги

У грі з’явилося стрільбище, яке розташоване в підвалах приміщень. Тут ви можете потренуватися, випробувати різноманітні види озброєння та позмагатися в рейтингу з гравцями з усього світу.

Окрім того усі битви з босами тепер можна повторити у вашій приватній кімнаті і так само помірятися рейтингом з живим ком’юніті. Там же, у приватній кімнаті, можна прослухати музичні треки та додаткові 8 композицій режисерської версії.

Якщо вам хочеться розважитися з вітерцем, то до ваших послуг стрибки і трюки на мотоциклі, та нова гоночна автомобільна траса з підтримкою мережевого рейтингу. У гру додали й нові місії з доставки, одна з яких відбувається в таємничому приміщенні.

Насамкінець Хідео Кодзіма особисто відзняв фінальний трейлер Death Stranding Director’s Cut. Вийшло чудове відео з ідеально підібраною музичною композицією “Голіаф” від співака та кліпмейкера Woodkid. Кліп на цю пісню вийшов ще у 2020 році і тоді багато хто відзначав, що ця музика, як і відеоряд, чимось перегукуються з Death Stranding.

Що ж у Хідео Кодзіми, справді, чудовий музичний смак і сподіваємось такою ж гарною вийде його режисерська версія Death Stranding для PS5.Теги: , ,


Автор: Павло Кібурга Усі публікації:
Батько-засновник GameWay.com.ua, відомий, як Kiburga. Вірю у світле майбутнє геймінгу!