У грі Ostriv з'являтьcя цегляні будівлі та система здоров'я мешканців

У грі Ostriv з’являтьcя цегляні будівлі та система здоров’я мешканців

Харківський розробник української містобудівної стратегії Ostriv, не зважаючи на російське вторгнення, продовжує розвивати свій проєкт та зараз працює над наступним величезним оновленням “Альфа 5”. Воно міститиме щонайменше 10 нових будівель, псування продуктів, більше міської статистики, покращену торгівлю та багато інших виправлень і цікавих нових можливостей.

Острів – це більше про спокій та затишок. Нашою метою завжди було створення якнайкращої містобудівної гри, тож це саме те, чим ми займаємося. Звісно окрім уже звичного виживання в умовах вторгнення країни-гною.
Ракетні удари, вимкнення світла та інтернету, звісно, не дуже допомагають, утім, нам удається досягати певного прогресу, – розповів автор гри Євген.

Зокрема, більшість нових будівель у “Альфа 5” є цегляними, тож для їх будівництва створюється новий ланцюг виробництва цегли. Одним із сировинних ресурсів для нього є пісок, тому у грі з’являться копальні піску на додачу до копалень глини та відповідні ділянки ресурсів.

Ось так виглядає лінійка будівель нового ланцюга виробництва. У першій будівлі буде вироблятися цегла.

Цікаво, що одним із референсів для нової Комори став малюнок 1845 року авторства видатного українського поета і талановитого художника Тараса Григоровича Шевченка. Також нарешті можна буде посадити калину біля хати).

Окрім того “Альфа 5” вводить у гру механіку здоров’я, “яка додає багато нових вимог до симуляції, бо треба обробляти всі раптові зміни працездатності та щось на зразок смерті раніше за батьків (що неможливе в поточній версії)”.

Нещодавно було продемонстровано і новий інтерфейс торгівлі, який буде у новому апдейті.

Коли саме вийде оновлення поки невідомо. Втім Євген і його невелика команда обіцяють зробити це якнайшвидше, бо це також і можливість допомогти ЗСУ за рахунок нових продажів гри Ostriv у Steam.

Великі оновлення зазвичай збільшують прибутки від продажу, а отже й можливість більше допомогти тим, хто зараз боронить нашу здатність жити й творити. Тому в нашх найкращих інтересах випустити оновлення якнайшвидше. Коли б це не було, – повідомив розробник “Острова”.


Теги: , ,


Автор: Павло Кібурга Усі публікації:
Батько-засновник GameWay.com.ua, відомий, як Kiburga. Вірю у світле майбутнє геймінгу!