Календар виходу ігор на червень, 2023 - головні релізи місяця

Календар виходу ігор на червень, 2023 – головні релізи місяця

GameWay склав для вас календар та зібрав дати виходу головних і найбільш цікавих ігор у червні 2023 року на ПК і консолях. Першого місяця літа виходить одна з найбільш очікуваних ігор останніх років у своєму жанрі – Diablo 4, а шанувальникам файтингів безумовно варто звернути увагу на реліз Street Fighter 6.

Street Fighter 6

Жанр: Файтинг
Розробник:
 Capcom
Видавець: Capcom
Платформа: PC, PS4, PS5, Xbox Series X/S
Дата виходу: 2 червня 2023

Street Fighter 6 – створена на базі рушія RE ENGINE від Capcom. Шоста частина, схоже, орієнтується на більш масового і казуального геймера, пропонуючи три різні режими: сюжетний “Світове турне”, “Бійцівський майданчик” і “Бойовий центр”. Серед фішок гри, інноваційна функція коментування в реальному часі та різні типи управління, що дають можливість швидко адаптувати бої під свій рівень майстерності.

Diablo 4

Жанр: action-RPG
Розробник:
 Blizzard
Видавець: Blizzard
Платформа: PC, PS4, PS5, Xbox Series X/S, Xbox One
Дата виходу: 6 червня 2023

Diablo 4 – буквально увірвалася у червень дуже схвальними відгуками ігрових критиків та високими оцінками. “Краща гра Diablo у серії”, –  так відгукнувся про неї відомий міжнародний ігровий портал IGN (9/10). Розробники позиціонують гру, як новий етап розвитку жанру action-RPG. На вас чекають 5 героїв на вибір, битви з нескінченними силами зла та безліч умінь персонажів. А ще найтемніша з часів першої Diablo фентезі-атмосфера. Кампанію Diablo 4 можна проходити поодинці, або разом з друзями. Є також елементи відкритого світу. Гравці можуть обмінюватися предметами у містах, разом боротися з босами та випробовувати себе у PVP.

Layers of Fear

Жанр: Гра жахів
Розробник:
 Anshar Studios, Bloober Team
Видавець: Bloober Team SA
Платформа: PC, PS5, Xbox Series X/S, Mac
Дата виходу: 15 червня 2023

Знакова для жанру сюжетних психологічних горорів від першої особи серія повертається на Unreal Engine 5, щоб розповісти свою останню історію. Серія містить набір із Layers of Fear та Layers of Fear 2. Окрім того, доступні усі доповненення, а також досі не відома історія письменниці – героїні другої частини. Добірка Layers of Fear має сучасну графіку, підтримує трасування променів, HDR та роздільну здатність 4K для кращого занурення у цей моторошний світ.

F1 23

Жанр: Симулятор
Розробник:
 Codemasters
Видавець: Electronic Arts
Платформа: PC, PS4, PS5, Xbox Series X/S, Xbox One
Дата виходу: 16 червня 2023

F1 23 – офіційна відеогра 2023 FIA Formula One World Championship із одиночною сюжетною кампанією Braking Point та новою системою прогресу в режимі F1 World. Серед інших особливостей симулятора – трасування променів у графіці, підтримка датчиків стеження за рухом голови та очей, а також шоломів віртуальної реальності.

Final Fantasy 16

Жанр: RPG
Розробник:
 Square Enix
Видавець: Electronic Arts
Платформа: PS5
Дата виходу: 22 червня 2023

Final Fantasy XVI – переосмислює культових істот ейконів. Ці смертоносні істоти живуть у домінантах – чоловіках і жінках, які успадкували їхню страшну силу при народженні. У цьому епічному і найпохмурішому рольовому бойовику від команди ветеранів Final Fantasy, ми граємо за Клайва Росфілда, першого щита Розарії та домінанта ейкона Фенікса. На гравців чекає важка історія помсти, виклики володіння небаченою силою та епідемія, яка загрожує повністю знищити колись процвітаючий світ Валістеї.Теги:


Автор: GameWay Усі публікації:
Редакція сайту про комп'ютерні та відеоігри GameWay.com.ua