Putinist Slayer - врятуй галактику від рашизму

Putinist Slayer – врятуй галактику від рашизму

У ранньому доступі Steam вийшла українська гра Putinist Slayer від студії Bunker 22. “Винищувач путіністів” — авангардний ігровий проєкт з України, що висвітлює злочинну сутність рашизму та його ідеологів через призму інтерактивного мистецтва.

Під обстрілами російських ракет гру створює анонімний мистецький колектив Bunker 22, що утворився під час війни, а всі прибутки з продажів гри буде направлено на допомогу ЗСУ.

Дістанеться всім ворогам свободи та демократії – пропагандистам, політикам, військовим очільникам злочинного уряду рф. Відтвори свої найсміливіші фантазії — спалюй їх лазером, плазмою, байрактарами, коктейлями молотова, викликай на допомогу космічну армію українських трактористів.
Bunker 22

Щодо геймплею Putinist Slayer, то це roguelike shoot’em up у космосі з гумором, де треба стріляти, ухилятися, збирати покращення та перемагати у запеклих двобоях з босами і ставити нові рекорди.

Винищувати рашистів та їх союзників будуть Зеленський, Арестович, Маск, Гордон, Джонсонюк, Дуда. У грі також є лічильник “мертвої русні”, а головними антигероями виступають путін, шойгу, скабєєва, лукашенко, пєсков, кадиров, орки та свинособаки.

Гра має на меті не лише збір донатів на ЗСУ, але й виконує функцію ігрової та інформаційної оборони України.

Наймасштабніше з часів другої світової війни загарбницьке військове вторгнення однієї країни в іншу з ціллю її тотального знищення та геноциду народу ставить під сумнів глобальну світову безпеку. Це відкриває двері військовим авантюрам кровожерливих диктаторів з найрізноманітніших куточків світу, що з цікавістю споглядають, чим закінчиться кривавий терор путіна в Україні. Ми намагаємось протидіяти цьому злу в інформаційно-культурному просторі, – наголошують у Bunker 22.

Очікується, що Putinist Slayer пробуде у ранньому доступі кілька місяців, а потів відбудеться повноцінний реліз проєкту. У грі також є українська локалізація: озвучка, текст і субтитри.

Трейлер “Винищувача путіністів”

Цікавинки


Теги: , , , , ,


Автор: Павло Кібурга Усі публікації:
Батько-засновник GameWay.com.ua, відомий, як Kiburga. Вірю у світле майбутнє геймінгу!