Ігри українською у 2023 році - летсплеї та стріми від GameWay

Ігри українською у 2023 році – летсплеї та стріми від GameWay

2023 рік був дуже непростим для України, тому майже не було часу грати в ігри. Але все ж GameWay вдалося записати кілька летсплеїв та провести низку стрімів, присвячених іноземним іграм з українською локалізацією та проєктам від українських розробників.

У цій підбірці зібрали для вас найбільш цікаві відео у межах нашої постійної рубрики та адвокаційної кампанії “Ігри українською”. Також для вашої зручності додаємо посилання на сторінки згаданих нижче ігор українською мовою у Steam та PS Store.

Stronghold: Definitive Edition – українською

Проходження перших трьох місій Stronghold: Definitive Edition з коментарями українською мовою. Гра також вийшла з офіційною текстовою українською локалізацією. Це перевидання класичної замкобудівної стратегії від Firefly Studios з покращеною графікою з підтримкою 4K, оновленими функціями та саундтреком для сучасних ПК.

Cyberpunk 2077 – українською

Геймплей Cyberpunk 2077 українською мовою. Без коментарів. Перші 30 хвилин гри на PlayStation 5 з офіційною українською текстовою локалізацією (субтитри). Українською у грі повністю перекладено інтерфейс та діалоги, описи предметів та часом найдрібніші деталі, такі як надписи на рації. Офіційна текстова українська локалізація з’явилася разом з релізом великого доповнення “Ілюзія свободи”.

Portal – українською

Класика від Valve, яка має офіційний, хоч і не бездоганний текстовий переклад українською мовою. Проходженння перших завдань української версії гри Portal. Без коментарів.

Bounty Train – українською

Геймплей українською мовою і перші 40 хвилин проходження Bounty Train. Без коментарів. Це українська гра від студії Corbie Games про управління власною залізничною компанією і локомотивами. У цій економічній стратегії також є торгівля, пасажирські перевезення і тактичні бої з бандитами та індіанцями, які час від часу намагаються захопити ваш потяг і цінний вантаж.

Songs of Conquest – українською

Геймплей Songs of Conquest, яка має офіційну підтримку української мови (текст і субтитри) та перебуває у ранньому доступі Steam. Без коментарів. У цьому відео демонструється ігровий процес і проходження першої місії кампанії “Стаутхартська пісня”. Songs of Conquest від студії Lavapotion – це класична покрокова фентезійна стратегія у стилі “Героїв Меча і Магії”, де змішалися рольова гра, сутички та керування володіннями.

Erra Exordium – українською

Повне проходження демоверсії української гри Erra Exordium від студії Fair Pixel та геймплей українською мовою. Без коментарів. Це пригодницький дизельпанк 2D екшн у світі, що зазнав ядерної катастрофи та ґрунтується на шумеро-аккадській міфології. Ви граєте за вченого, який зумів обдурити смерть і бореться з армією мехатронів, яка вийшла з під контролю людей. Повноцінна версія, яка вийшла у 2023 році, стала більш збалансованою у своїй складності та доступнішою для пересічного гравця.

Farlanders – українською

Летсплей містобудівної стратегії Farlanders про колонізацію Марсу з коментарями українською мовою. Обговорюємо геймплей та допомагаємо Марку будувати перші українські марсіанські поселення). Farlanders – українська Steam гра від інді-розробника Андрія Бичковського.

Timeloop: Sink Again Beach – українською

Початок гри Timeloop: Sink Again Beach від української інді студії FangsLab. Без коментарів. Геймплей українською мовою з повним озвученням професійними акторами. Sink Again Beach – це нелінійний екшн-квест від першої особи у піратському сеттингу з подорожами у часі. Доступно у Steam і зроблено в Україні. Гру можна пройти від початку і до кінця, але їй досі бракує патчів.

З Новим 2024 роком! Бажаємо Україні перемоги над російським агресором, а нашим геймерам більше ААА та інших цікавих ігор українською мовою у новому році. Продовжуємо підтримувати та донатити на ЗСУ!Теги:


Автор: GameWay Усі публікації:
Редакція сайту про комп'ютерні та відеоігри GameWay.com.ua