В Україні пройде своя чорна п'ятниця для PlayStation

В Україні пройде своя чорна п’ятниця для PlayStation

До 30 листопада PlayStation Store в Україні проводить один з найбільших цьогорічних ігрових розпродажі під назвою “Чорна п’ятниця”. Українських геймерів очікують знижки до 70% на найбільш популярні ігри та ексклюзиви останніх років, а також знижки до 30% на геймпади DualShock 4.

Серед найяскравіших пропозицій цієї осені:

Придбання багатьох цифрових версій ігор, представлених на розпродажі, дає доступ на завантаження гри, як для PlayStation 4, так і її покращеної версії для нової консолі PlayStation 5. Наприклад, FIFA 21 та Watch Dogs: Legion.

До того ж знижена вартість річної підписки PlayStation Plus на 25%. 12 місяців підписки обійдуться користувачам усього в 974 UAH.

Окрім ігрових знижок, очікується цінопад на контроллери DualShock 4 різного кольору вартістю 1 256 UAH (-30%) та Лімітовані видання DualShock 4 за ціною 1 456 UAH (-27%).

Усі пропозиції на ігри, DLC та підписку ви знайдете на спеціальній сторінці PlayStation Store, присвяченій “Чорній п’ятниці”. А на офіційному сайті PlayStation — акційні пропозиції на ігрові аксесуари.

ЦікавинкиТеги: , , ,


Автор: Павло Кібурга Усі публікації:
Батько-засновник GameWay.com.ua, відомий, як Kiburga. Вірю у світле майбутнє геймінгу!