Не всі можуть дивитися в завтрашній день - підбірка PlayStation ігор про майбутнє

Не всі можуть дивитися в завтрашній день — підбірка PlayStation ігор про майбутнє

Про те, в якому напрямку буде розвиватись людство, спершу замислювались письменники-фантасти, потім – кінорежисери, а в останні декілька десятиліть прогнози роблять й відеоігри. Деякі розробники, такі як автори серії Mass Effect — BioWare, очікують, що в XXII столітті більшість рас Галактики будуть союзниками. Інші ж, такі як творці Death Stranding — Kojima Productions, побоюються, що людей наздожене апокаліпсис, а третіх, до прикладу, Quantic Dream, більше цікавлять не позаземні цивілізації, а розвиток штучного інтелекту.

GameWay та PlayStation Ukraine підготували для вас підбірку PS4 та PS5 ігор, які дозволять доторкнутись до різноманітних варіантів розвитку подій майбутнього, а ви вже самі зможете вирішити, який зі сценаріїв вам до душі.

Detroit: Become Human

Схожий на людину робот, який здатен виконувати будь-яку задачу, здається мрією. У світі Detroit: Become Human цього досягли, проте існує одне «але»: андроїди не лише оснащені штучним інтелектом, але й мають силу волі та особисті бажання. Ця гра в жанрі інтерактивного кіно занурить вас в три історії про андроїдів, які усвідомили, хто вони насправді.

DEATH STRANDING

Постапокаліптична Америка. Зв’язок між містами втрачено. На порятунок людей, що вижили після Виходу Смерті, відправляється кур’єр Сем Бріджес (Норман Рідус). На своєму шляху Сему доведеться перемогти загадкових Тварюк та об’єднати вцілілі поселення, доставляючи різноманітні вантажі.

У Death Stranding вас очікує наповнена небезпеками подорож по світу, який пережив апокаліпсис та потребує вашої помочі. Окрім того, з 24 вересня стане доступна Death Stranding Director’s Cut, яка виходить ексклюзивно для PS5.

The Outer Worlds 

Земляни відправились заселяти нову галактику, але на своєму шляху зіткнулись з проблемами, котрі й належить вирішувати головному герою. The Outer Worlds — це рольова гра від майстрів жанру Obsidian Entertainment, що дозволяє стати рятівником та героєм або ж, навпаки, злодієм, якщо обрати сторону злої корпорації. Особливо гра порадує любителів космічних пейзажів, захопливих історій та відкритого світу.

Days Gone

Пригодницький бойовик з відкритим світом, в якому гравцю необхідно вижити та знайти сенс життя після катастрофи. Подорожуйте землями, що кишать монстрами, на своєму вірному супутнику — мотоциклі.

Days Gone розповість про те, що сталось із суспільством після катастрофи та якими надіями воно живе у постапокаліптичному світі. Приємним бонусом до мальовничого сетингу та захопливого геймплєю стане деталізована кастомізація мотоцикла.

Mass Effect: Legendary Edition

Перевидання легендарної космічної саги, до якого увійшли три гри оригінальної трилогії та усі доповнення з покращеною графікою та геймплеєм.

Mass Effect: Legendary Edition — чудова нагода освіжити у пам’яті історію про капітана Шепарда або ж вперше відправитись у захопливу подорож фантастичними світами в компанії вірних товаришів, аби розкрити таємниці Галактики та вирішити її долю.

Цікавинки


Теги: , , ,


Автор: Павло Кібурга Усі публікації:
Батько-засновник GameWay.com.ua, відомий, як Kiburga. Вірю у світле майбутнє геймінгу!