Elex 2 розроблялася за підтримки Євросоюзу

Elex 2 розроблялася за підтримки Євросоюзу

RPG Elex 2 від німецької студії Piranha Bytes та видавництва THQ Nordic розроблялася за фінансової підтримки Європейського Союзу. На це звернув увагу GameWay, вивчаючи досвід державної фінансової підтримки відеоігрової індустрії.

На співфінансування розробки Elex 2 було виділено грант у розмірі 150 000 Євро (4.78 млн грн) на період 2016-2020 років. Кошти надані Європейською Комісією в рамках програми «Креативна Європа» та підпрограми «Медіа» за статтею «Підтримка розробки відео-ігор».

Elex 2 — сиквел вінтажної RPG у відкритому світі від авторів Готики та Risen. У другій частині ми знову повертаємося в постапокаліптичний науково-фантастичний світ Магалану. Цього разу, гравці зіштовхнуться з новим ворогом — прибульцями та більшою свободою дослідження локацій за допомогою джетпака. І, звичайно, нікуди не дінеться фірмова свобода вибору та фракційність під час проходження сюжетної кампанії гри.

Реліз «Елексу 2» заплановано на 1 березня 2022 року, гра вийде на ПК та консолях.

Як уже повідомляв GW, в Україні також здійснюються перші кроки в напрямку державної підтримки розробки відеоігор через Український культурний фонд. Зокрема, гранти отримали такі проєкти, як: Tukoni, Точка неповернення та VR-гра про фортецю Тустань.

Втім варто відзначити, що не всі з цих ігор були доведені до повноцінних релізів, обмежившись демо-версіями.

Трейлер бойової системи Elex 2

Трейлер фракцій Elex 2

Сюжетний трейлер Elex 2Теги: , ,


Автор: Павло Кібурга Усі публікації:
Батько-засновник GameWay.com.ua, відомий, як Kiburga. Вірю у світле майбутнє геймінгу!