Kingdom Come: Deliverance отримала українську локалізацію

Kingdom Come: Deliverance отримала українську локалізацію

Напередодні Нового року та Різдвяних свят маємо радісну звістку для українських геймерів. Відома рольова гра Kingdom Come: Deliverance від чеської Warhorse Studios отримала офіційну українську локалізацію.

Віднині гра має підтримку української мови — це інтерфейс і субтитри діалогів при збереженні озвучення англійською мовою. Таким чином з’явилася повноцінна альтернатива російській версії KCD, якою також перекладено лише інтерфейс і діалоги.

Над перекладом Kingdom Come: Deliverance українською мовою працювала локалізаційна спілка Шлякбитраф. Робота над локалізацією гри тривала понад 2 роки. Проект стартував у липні 2018 року, а усього разом з DLC довелося перекласти українською близько 800 000 слів.

Наразі Kingdom Come: Deliverance бере участь у новорічному розпродажі Steam. Гра продається зі знижкою -60%, то ж це гарна нагода подякувати розробникам гривнею за офіційну українську локалізацію та продемонструвати попит на українському мову у відеоіграх.

Також українська веріся KCD доступна в Epic Games Store.

ЦікавинкиТеги: , , , ,


Автор: Павло Кібурга Усі публікації:
Батько-засновник GameWay.com.ua, відомий, як Kiburga. Вірю у світле майбутнє геймінгу!
 • Владислав Кисельов

  Я как Украинец, родом из Винницы, говорю так. Это самая бесполезная вещь которую только могли сделать для этой игры

 • InVictory

  мда… русская лока ван лав. всего то за два года.. перевели

 • Олександр

  Поц, якщо ти з Вінниці, не позор рідну землю. Біс з ним, як ти пишеш, хоча у вас російської а рази менше ніж у нас в київській обл. Та все ж, казати про безкорисність мови!? Я гру повністю не пройшов наприклад, і буду радий читати рідною. І там і там, діалоги звучать англійською. Але в нас є такі слова, котрі додадуть колоритності тій епосі.

 • Владислав

  Новина і справді чудова но вибрали ви не найкращу гру для цього кіднкдом ком провалився ще на релізі я грав в неї двічі (піратка і оригінал) і ні разу не захотів пройти її до кінця

 • Я так само відклав гру на релізі до кращих часів. Але саме зараз можна вже спокійно грати. Більшість помилок виправлено, додано багато нового контенту з цікавими DLC.