Українська гра Tukoni побореться за визнання на Indie Cup W'21

Українська гра Tukoni побореться за визнання на Indie Cup W’21

Фактично перша відеогра, яка створюється за підтримки української держави, Tukoni — побореться за нагороди та визнання на конкурсі Indie Cup W’21. Це найбільший конкурс інді-ігор Східної Європи до складу журі якого входять менеджери і продюсери таких відомих гейм компаній, як CD Projekt RED, Ubisoft, Wargaming, NVIDIA та ін.

Tukoni — пригодницька головоломка в жанрі point-and-click, заснована на серії відзначених нагородами книжок української художниці Оксани Були. У цій історії ви граєте за лісового духа Туконі, який досліджуватиме сповнений добра чарівний світ. На своєму шляху він зустріне багато неповторних персонажів, вирішуватиме різноманітні захопливі головоломки й майструватиме цікаві речі.

Над грою працюють вихідці з українських студій, серед яких геймдизайнер Frogwares Олексій Фурман та головний розробник проекту Олексій Сисоєв. Наразі, згідно конкурсної сторінки гриTukoni перебуває на стадії альфа-версії. Гра початково розробляється з підтримкою української мови.

Загалом у конкурсі візьме участь 176 проєктів і це рекорд в історії Indie Cup. Ознайомитись з усіма учасниками поточного сезону можна в окремому розділі.

ЦікавинкиТеги: , , ,


Автор: Павло Кібурга Усі публікації:
Батько-засновник GameWay.com.ua, відомий, як Kiburga. Вірю у світле майбутнє геймінгу!