Medieval Dynasty - гра з українською мовою вже на стадії раннього доступу

Medieval Dynasty — гра з українською мовою вже на стадії раннього доступу

Проект Medieval Dynasty від студії Render Cube та видавця Toplitz Productions розробляється одразу з підтримкою української мови. Гра перебуває у ранньому доступі з грудня 2020 року в Epic Games Store та з вересня минулого року в Steam. Зокрема, у грі присутній переклад інтерфейсу та діалогів українською мовою при збереженні озвучення вступного ролику англійською.

GameWay пограв в українську версію Medieval Dynasty і з радістю ділиться відео, в якому продемонстрований геймплей початкової стадії гри, від появи головного героя в новій для себе місцевості, до будівництва першого власного житла.

Втім, не всі елементи гри ще перекладені українською мовою. Також зустрічаються помилки, неточності та русизми в українських субтитрах і назвах ігрових об’єктів. Наприклад, десь пропущені літери, а десь слова перекладені занадто дослівно не з англійської, а російської мови, проте мають інший зміст: «made a fortune», «сколотил состояние» чомусь перекладено, як «сколотив стан», хоча правильніше було б написати «нажив статок».

Деякі з цих неточностей дуже кумедні, скажімо, штани головного героя перекладені, як «Шланг Расіміра». Втім усі це речі можна легко виправити в процесі подальшої розробки гри, якщо автори проекту дійсно прагнуть підтримувати українську версію, як одну з релізних.

Medieval Dynasty — цікавий проект, який поєднує в собі кілька жанрів. Для виживання вам потрібно регулярної їсти, пити воду, а отже й полювати, займатися фермерством і обробляти землю. Елементи симулятора полягають в необхідності добувати ресурси, створювати інструменти та зброю, одяг, будувати будинки різного господарського призначення. При цьому в грі змінюються ніч і день та пори року.

Також Medieval Dynasty працює, як рольова гра і стратегія. Ви розвиваєте свого персонажа, взаємодієте з NPC, торгуєте, сплачуєте податки та виконуєте квести. А ще можете заснувати власне село, створити родину, завести дітей і в перспективі вивести свою громаду на рівень міста.

У деяких аспектах Medieval Dynasty схожа на Kingdom Come: Deliverance — відеогру від чеської Warhorse Studios, яка нещодавно отримала офіційну українську локалізацію.

Геймплей Medieval Dynasty українською мовою

ЦікавинкиТеги: , , , , , ,


Автор: Павел Кибурга Все публикации:
Основатель, идеолог и главный редактор сайта GameWay.com.ua, известный в широких кругах как Kiburga. Верю в светлое будущее гейминга!
  • Максим Кунцьо

    Гра підозріло схожа на Kingdom come. Схоже на те, що розробники й справді черпали з неї натхнення.