У грі про колонізацію Марсу, Farlanders - з'явиться українська мова

У грі про колонізацію Марсу, Farlanders – з’явиться українська мова

Містобудівна стратегія Farlanders отримає локалізацію українською мовою на релізі у Steam. Про це у коментарі GameWay на сторінках Твіттеру повідомив розробник гри Андрій Бичковський.

Farlanders – покрокова стратегія учасник Українського фестивалю Steam ігор. Це інді про колонізацію Марсу із графікою в стилі Dune 2. В основі геймплею тераформування, комбінація різних будівель для кращої ефективності, балансування ресурсів та прогнозування розвитку і розширення бази. Для гри також доступне безкоштовне пролог демо у Steam.

Редакція GameWay та наші підписники у Твіттері звернули увагу на те, що у цієї перспективної української гри відсутня українська мова. У відповідь творець проєкту роз’яснив, що гра від початку створювалася з текстом англійською мовою, а українська локалізація буде додана на релізі повної версії у Steam.

Не складно (додати українську). Треба лише мати бюджет під це, оскільки так склалося, що оригінальний текст пишеться англійською. У повній грі плануємо українську локалізацію, – зазначив Андрій Бичковський.

У повній версії стратегії планується кампанія на 7 сюжетних місій, пов’язаних з прологом, а також режим вільної гри. Що стосується точної дати релізу Farlanders, то наразі вона невідома і перебуває у статусі TBA.

Геймплей демо Farlanders

ЦікавинкиТеги: , , ,


Автор: Павло Кібурга Усі публікації:
Батько-засновник GameWay.com.ua, відомий, як Kiburga. Вірю у світле майбутнє геймінгу!