Геймплей Kingdom Come Deliverance українською мовою

Геймплей Kingdom Come Deliverance українською мовою

А ви знаєте, що краща чеська гра всіх часів Kingdom Come Deliverance має українську локалізацію? Підтримка української мови була офіційно додана у гру наприкінці 2020 року. Локалізація гри в Steam містить повний переклад інтерфейсу українською мовою та субтитри українською.

Над перекладом гри працювала українська локалізаційна спілка Шлякбитраф. Це була нелегка праця, адже довелося перекласти 800 тис. слів. Не так давно GameWay пограв у Kingdom Come Deliverance вже з українською локалізацією і записав геймплей відео проходження першої глави цієї шикарної середньовічної RPG від Warhorse Studios.

Треба відзначити, що наші локалізатори підійшли до українського перекладу з усією душею та різноманіттям української мови. Це не просто технічний переклад, а реально творчий. При цьому перекладено багато ігрового матеріалу – не лише діалоги та інтерфейс, але й вбудована історична енциклопедія, яка розповідає про середньовічне життя Богемії та її мешканців.

Єдине чого не вистачає до повного комплекту – української мови озвучення. Віримо, що після всіх подій, страждань та обов’язкової перемоги українського народу у війні з російським вторгненням, міжнародні видавництва та розробники ігор інакше подивляться на Україну, а повноцінна українська локалізація стане модним і затребуваним мастхевом. Ми цього точно заслуговуємо.

Геймплей Kingdom Come Deliverance українською

ЦікавинкиТеги: , , , ,


Автор: Павло Кібурга Усі публікації:
Батько-засновник GameWay.com.ua, відомий, як Kiburga. Вірю у світле майбутнє геймінгу!
  • evgeniy

    першеквітневий жарт?

  • Aki Ross

    Це тільки на ПК? А на консолях?

  • На ПК українська мова точно є. На жаль, на PS4 і PS5 є лише такі: англійська, корейська, польська, російська, чеська, іспанська, італійська.