Названо дату релізу Ukraine War Stories - гри про російське вторгнення

Названо дату релізу Ukraine War Stories – гри про російське вторгнення

Українська студія Starni Games оголосила дату виходу своєї нової гри Ukraine War Stories. Це безкоштовна Steam гра, без будь-яких внутрішньоігрових платежів.

Місія проєкту розповісти світові засобами відеоігрового мистецтва про виживання і страждання пересічних українців, які опинилися у вирі російського вторгнення та окупації.

Гра є добіркою інтерактивних візуальних новел та включає у себе 3 історії: про Гостомель, Бучу та Маріуполь. Кожна новела заснована на досвіді очевидців та реальних подіях.

Основа геймплею — текст, що супроводжується музикою та ілюстраціями. Використані зображення це реальні фото, зроблені в містах, про які йдеться в сюжеті.

Уся наша команда базується в Києві, і з червня ми повернулись до роботи з офісу. Один із наших колег провів тиждень у російській окупації в Бучі (якраз у період описаний у Ukraine War Stories), тож він також поділився з нами своїми спостереженнями, як і багато інших наших знайомих, – розповіли у Starni Games.

Ukraine War Stories вийде в реліз 18 жовтня 2022 з українською локалізацією (текст і субтитри).

Нагадаємо, студія Starni Games стала відома завдяки серії варгеймів Strategic Mind. На GameWay також виходило інтерв’ю з розробниками про особливості локалізації стратегій українською мовою.

Трейлер Ukraine War Stories
Геймплей
Цікавинки


Теги: , , , , ,


Автор: Павло Кібурга Усі публікації:
Батько-засновник GameWay.com.ua, відомий, як Kiburga. Вірю у світле майбутнє геймінгу!