Sherlock Holmes The Awakened вийде пізніше через російські ракетні атаки на Україну

Sherlock Holmes The Awakened вийде пізніше через російські ракетні атаки на Україну

Українська студія Frogwares повідомила про затримку релізу гри Sherlock Holmes The Awakened через скланднощі із розробкою, які накопичилися внаслідок повномасштабного російського вторгнення в Україну.

У своїй заяві студія зазначила, що хоча розробка гри завжди була складною через війну, останні 5 місяців стали надзвичайно важкими для команди. Постійні перебої з електроенергією і регулярні ракетні атаки росії на українські міста і цивільну інфраструктуру призвели до вимушених перебоїв та затримок у графіку проєкту і вплинули на стан гри.

Відтак студія змушена перенести реліз Sherlock Holmes The Awakened на кінець березня / квітень 2023 року. Точна дати при цьому не оголошується і стане відомою згодом.

“Щойно ми відчуємо, що до випуску залишився, можливо, місяць, ми зможемо оголосити точну дату випуску”, – заявили Frogwares.

Команда розробників також випустила відео про важкі умови, в яких вони готують реймейк до випуску. У відеозвіті з буднями життя і роботи в Києві під час воєнного стану та постійних ракетних атак і повітряних тривог також демонструються нові геймплейні кадри Sherlock Holmes The Awakened на PC, PlayStation 5 та Nintendo Switch.

У Frogwares дуже вдячні вісм за підтримку та розуміння ситуації. Вони запевнили, що незважаючи на труднощі, команда продовжує працювати над грою і робитиме все можливе, щоб вона була якісною та задовольняла очікування гравців.

Щоденник розробки 

Цікавинки


Теги: , , ,


Автор: Павло Кібурга Усі публікації:
Батько-засновник GameWay.com.ua, відомий, як Kiburga. Вірю у світле майбутнє геймінгу!